Halo Biegacze!!! Mamy niespodziankę. Trasa naszego biegu posiada atest PZLA. Poniżej filmik z przebiegu trasu. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Trasa biegu

W tym roku, 02 czerwca (sobota) odbędzie się już czwarta edycja Lisewskiego Biegu Jaszczurczego. Warto podkreślić, iż po praz drugi Lisewski Bieg Jaszczurczy został włączony do cyklu dwunastu biegów Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Zachęcamy do jak najszybszego zapisania się na listę startową. Podyktowane jest to określoną liczbą wolnych miejsc, lecz nie tylko. Do 30 kwietnia opłata startowa wynosi 30 złotych. Później, do 31 maja wzrośnie ona do 40 zł, zaś w dniu zawodów czyli 02 czerwca, uczestnik będzie musiał zapłacić 50 zł (o ile pozostaną jeszcze wolne miejsca na liście startowej). Mieszkańcy gminy Lisewo są zwolnieni z opłaty. 

 

Elektroniczne zapisy dostępne są pod adresem:

www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-lisewo2018

Z przyjemnością informujemy, że Lisewski Bieg Jaszczurczy został zaliczony do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2018. Bieg odbędzie się 2 czerwca 2018, na dystansie 10 km. Do zobaczenia!

W piątkowe popołudnie, 30 czerwca Organizatorzy Lisewskiego Biegu Jaszczurczego spotkali się ze sponsorami, przedstawicielami jednostek OSP Lisewo, Lipienek i Strucfoń oraz z osobami które przyczyniły się do organizacji III Biegu.